baldaner kurumsal

Baldaner Ekşi İnşaat

2005 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacıyla kurulan BALEK İnşaat, 11 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurucuları Mehmet Ali Baldaner ve Mustafa Ekşi liderliğinde faaliyetlerini gösteren firmamız 2005 yılı itibariyle Baldaner Ekşi İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited şirketi bünyesinde birleşerek gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya başlamıştır.

Bugün lüks konut ve iş merkezi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Balek İnşaat bir çok konut ve işyeri inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Balek İnşaat Projeleri sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Balek İnşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.